Novinka

.
Každý má nějaké

Novinky

28 06

Do boje jedině s kvalitní armádou!

Malé i velké boje v kuchyni svádí snad každý. Pokud nejste fanouškem kolonií mikroorganismů či skvrn, ke kterým se přilepíte, je nutné zvolit si správného pomocníka, aby bitva se špínou dopadla ve váš prospěch a vy se ve své kuchyni cítili zase jako vítězové.

Právě pro válku s nepořádkem v kuchyni je ideální zbraní vhodně zvolená mycí houba. Tváří se nevinně a moc byste toho od ní nečekali, co by taky ve vás mohlo evokovat slovo „houba“, ale opak je pravdou. Široký sortiment ana-AQUALINE vás připraví k likvidaci nežádoucích skvrn od jídla, připálenin, mastnoty nebo vodního kamene a to tak, že dokonale! V nabídce najdete i prostředky pro jemnější práci a například vaše sklenice budou vypadat bezchybně. Vyzbrojte se tedy produkty ana-AQUALINE a vyžeňte jednou provždy špínu z vaší kuchyně.

Můj život s houbou: Jsem asi jako většina lidí nadšeným uživatelem mycích „houbiček“ a to nejen v kuchyni. Jsou statečnými pomocníky i v koupelně nebo v autě. Můj zážitek by si ale zasloužil titulek „Tohle doma rozhodně nezkoušejte!“ a také bych se nedivila, kdyby se v USA vedl podobný soudní spor kvůli tomu, na co je vlastně mycí houba určena. Ale jak se u nás v Čechách říká, za blbost se platí. Rozhodla jsem se zatočit se skvrnami na čelním skle mého vozu. Každý řidič jistě tuší, co vše se na takovém čelním skle může objevit, proto nebudu entomologicky a dopodrobna popisovat to, co jsem byla nucena odstranit. Vyzbrojila jsem se kbelíkem, rukavicemi, mycím prostředkem a houbou a vyrazila neohroženě k autu. Nutno říct, že zelená strana houbičky perfektně zatočila s veškerým hmyzem a následcích po přeletu holubí rodinky. V nadšení z malého osobního vítězství jsem dostala ten báječný nápad, že kapota by také zasloužila trochu vydrbat a proto jsem bezmyšlenkovitě pokračovala v mytí holubinců. S pocitem dobře odvedené práce jsem auto opustila. Po několika hodinách jsem se ale vrátila a nevěřila vlastním očím. Padlo pár na sebe mířených nadávek, protože jsem na kapotě svého NOVÉHO vozu vykroužila houbičkou několik pravidelných kružnic. Zcela zhroucena jsem si uvědomila, že i houbička je dobrý sluha, ale zlý pán. Možná, kdybych měla nějaký starý pekáč, tak by následky nebyly takové, protože houbička na pekáče funguje perfektně!

Monika B.