Novinka

.
Každý má nějaké

Novinky

20 09

Vítejte v podzimu

Vítejte „v podzimu,“ dámy. Je to tak, léto – se všemi svými krásnými dny, zážitky, vzpomínkami i dobrodružstvími – odplulo letos zase poněkud rychleji, nezdá se vám také?! Povinnosti, úklid a všechny nepopulární záležitosti, které jsme – ať už kvůli dovolené, kávě s kamarádkou na prohřátém nábřeží, skleničce vína v podvečer s přáteli, ale i výlety s našimi nejmilejšími – odsouvaly až na později, až nebude tak hezky, až bude víc času,… nás dohnaly. Navíc se k nim přidaly další, ty „ryze podzimní“ – - škola atp. A proto, až budete stát večer, kdy už zbytek rodiny klidně spí, opět nad žehlicím prknem, rovnat a uklízet prádlo,… řešit, co zítra uvařit, co a kde nakoupit, kde všude se určitě zastavit, co vyřídit,… vzpomeňte si na poměrně malého, ale o to významnějšího pomocníka zase pro vás.

Začínají nám plískanice, výkyvy teplot, změny počasí, a proto myslete také na sebe. Nezapomeňte si do svého vozu přibalit náš AUTO SET. Najdete v něm všechny houby, které k péči o auto potřebujete. Jsou velmi účinné a skvěle fungují na jednotlivé druhy povrchů. A vy přece potřebujete být na silnici viděna, stejně tak jako sama dobře vidět!

 

AUTO SET obsahuje:

* auto houbu

* houbu na odstranění hmyzu ze světel a oken

* lešticí syntetickou „jelenici“ na lak

* lešticí houbu na okna a zrcátka

P.S.: A pokud váš manžel, anebo přítel lpí na svém „plechovém miláčkovi,“ rozhodně ho touto drobnou pozorností rovněž potěšíte…