Novinka

.
Každý má nějaké

Novinky

06 09

Tělo jako chrám

Kůže je největší orgán lidského těla. Je to živý organismus, který potřebuje speciální péči hlavně pro extrémní citlivost na vnější i vnitřní vlivy. Lidská pokožka je vlastně takovým ukazatelem celkového zdraví. Naší vizitkou. Pro šetrnou péči o pokožku a celé tělo je určena série ANA-AQUALINE. Mycí houby mají komfortní tvar a masážní vrstvu, která posiluje krevní oběh. Lze použít i pro lehký peeling k odstranění odumřelých buněk a nečistot. Vaše kůže se bude moci opět nadechnout. Všechny produkty najdete zde.

Bez důrazu na detail: Snad každá žena věnuje velkou pozornost péči o vlastní tělo. Každá žena považuje svoje tělo za chrám, o který je nutné pečovat.

Ještě větší důraz klademe v tomto směru například přípravě na plesovou sezónu. Dokonale upravené vlasy, nehty a tvář jsou základem pro bezchybný vzhled. Před jedním takovým plesem jsem jako obvykle trávila několik hodin v koupelně. Dlouhá sprcha, mytí vlasů, peeling… Také ale zkouška nových šatů, které jsem si oblékla a trénovala v kuchyni korzování. Stalo se mi už hodně zvláštních věcí, ale aby mi na generální zkoušku šatů na ples vtrhl revizní technik plynu, to se mi ještě nestalo. Zaklepal, nastalo chvilkové překvapení na obou stranách, zatvářila jsem se, že takto oděna chodím každý den, a vpustila ho dál. Změřil, vyměnil, odešel, a až po tom všem, kdy jsem si klepala na rameno, jaká jsem dáma, jsem si uvědomila, že na šatech visí cenovka a na nohou mám pruhované ponožky. Došlo mi, že technik nebyl oslněn ani okouzlen, ale spíš v šoku…

Vaše ANA.